Horsemarket equestrian sPRING tour 2018

HORSEMARKET EQUESTRIAN SPRING TOUR 2018

2018.05.04-06 HORSEMARKET OPEN CUP 

2018.05.10-13 CSI2*-W (PASAULIO TAURĖS ETAPAS) / CSI1* / CSIYH1* / CSIY-A / CSICh-B / CSIP 

HORSEMARKET jojimo paslaugų centras, puikiai žinomas kaip ilgametis ATVIRO LIETUVOS KONKŪRŲ ČEMPIONATO organizatorius, praeitais metais išsikėlęs dar didesnius tikslus ir žengęs žingsnį į naują etapą – dviejų savaičių tarptautinių varžybų HORSEMARKET EQUESTRIAN SUMMER TOUR 2017 – organizavimą, šiais metais kopia dar vienu laipteliu aukščiau ir kviečia visus į HORSEMARKET EQUESTRIAN SPRING TOUR 2018.

 

HORSEMARKET EQUESTRIAN SPRING TOUR 2018 – laukiamiausios konkūrų varžybos Lietuvoje, tai net dvi savaitės stipriausių emocijų, neišdildomų įspūdžių, gražiausių šuolių, geriausių Lietuvos ir užsienio konkūrų meistrų! Na ir svarbiausia žinia – pirmą kartą jojimo sporto istorijoje, Klaipėdos krašte bus surengtas CSI2*-W PASAULIO TAURĖS etapas, kur kliūčių auksčiai kyla nuo 135 cm net iki 160 cm.

 

Iki pasimatymo HORSEMARKET jojimo paslaugų centre, jau 15-tus metus iš eilės! 

DĖMESIO! Visus varžybų starto protokolus, gyvus rezultatus bei dalyvių sąrašus galėsite sekti EQUIPE puslapyje arba mobiliojoje programėlėje. 

Su pasididžiavimu pranešame, kad maršrutus HORSEMARKET EQUESTRIAN SPRING TOUR 2018 tarptautinėse varžybose statys viena iš Brazilijos Olimpiados maršrutų dizainerių komandos narių FEI 3 CD:  CRISTINA LARANGEIRO (POR)!

 

"Mano pagrindinis tikslas yra suteikti aukščiausių standartų paslaugas, žinias bei įsipareigojimą jojimo sportui. Mano maršrutai visada kuriami atsižvelgiant į žirgo fizinių bei protinių savybių vientisumą ir sąveiką; tokiu būdu siekiama suteikti kuo geresnes galimybes žirgui pasirodyti geriau, efektyviau, bei prisidėti prie jo ilgalaikės sportinės karjeros kūrimo.

Man yra didžiulis malonumas kurti maršrutus, kurie pakelia šio sporto vertę bei sukuria gerą šou elementą žiūrovams. Mano statomi maršrutai suteikia raiteliams aukščiausio lygio tobulėjimą, tuo pačiu metu užtikrinant, jog net tokio aukšto lygio dar nepasiekę sportininkai galėtų tobulėti ir vystyti savo karjerą šokdami tuos pačius maršrutus."

 

HORSEMARKET JOJIMO PASLAUGŲ CENTRO VIRTUALUS TURAS    

 

Rėmėjai

Orai

Orai Palangoje

Kontaktai

Parašykite mums

x newsletter

Visada norite būti pirmieji?

Užsisakykite naujienlaiškį ir su Jumis pirmaisiais pasidalinsime naujienomis iš HORSEMARKET gyvenimo, naujomis kolekcijomis bei ypatingais pasiūlymais!